Xtreme Triathlon Brušperk - XTB 2012

BIKE SPORT Ostrava se stal oficiálním partnerem letošního ročníku Xtreme Triathlon Brušperk - XTB 2012, který se bude konat 16.06.2012 v Brušperku.

Myslíme si, že je velice důležité podporovat sport, zejména pokud se jedná o sport amatérský. Je velice, jak se říká po ostravsku, "fajné", vidět skupinu amatérských nadšenců, jak se pouštějí do přátelského soupeření ve třech základní triathlonových disciplínách, tj. v plavání na 0,8km, v jízdě na bajku 23km a závěrečném běhu na 4,5km.

Letošnímu ročníku XTB 2012 věnujeme věcné ceny hodnoty nezanedbatelné, ikdyž v tomto závodu nejde pořadatelům ani sportovcům ani tak o hodnotu cen, ale spíše o přátelskou atmosféru v duchu fair-play s pocitem vyzkoušet si něco nového, jiného a říct si "zkusil jsem to a dojel jsem". Nicméně i taková obyčejná sada na lepení defektu kola může být v daný moment, kdy ji bajker potřebuje, k nezaplacení.

Detailní info o XTB 2012 naleznete zde na webu XTB, tj. http://www.triathlonbrusperk.cz.

Fšem účastníkům XTB 2012 přejeme hodně zdaru, dechu a síly při plavání, bezdefektovou jízdu na bajku, žádný pád a rázný, ale rychlý běžecký krok.

Elena Vlaškovská
BIKE SPORT Ostrava

logo_xtb_pozvanka_2012.jpg, 224kB